O NAS

Co zainspirowało mnie do stworzenia kolekcji Magdalena DanceWear?

Jak sięgam pamięcią temat tańca od zawsze przewijał się w moim rodzinnym domu. Mój tato był nauczycielem tańca i prowadził jedną z pierwszych szkół w Białymstoku. Mama prowadziła Atelier ze strojami tanecznymi, a  ja i moja siostra tańczyłyśmy od dziecka.

Pamiętam jak przyglądałam się mamie, kiedy wycina materiały, wybiera dodatki, dekoruje suknie aplikacjami i kamieniami.... uwielbiałam na to patrzeć. Oczywiście to ona szyła moje pierwsze sukienki do tańca. 
Kiedy podrosłam sama zaczęłam kreować projekty na moje własne stroje i do dziś uwielbiam to robić. Projektowanie stało  się moją życiową pasją. 

Jako doświadczona tancerka tańca towarzyskiego i tancerka sceniczna z wieloletnim stażem, doskonale wiem jakie są potrzeby i oczekiwania tancerek. 
Jestem świadoma jak ważne jest aby tancerka czuła się komfortowo i swobodnie w strojach w których trenuje i występuje, oraz jak bardzo wpływa to na jakość występu i wynik. 

Najważniejsza rzeczą jest abyś czuła się pięknie, atrakcyjnie i kobieco każdego dnia, ponieważ w ten sposób budujesz swoje poczucie wartości zarówno jako kobieta jak i tancerka. 
I właśnie z tą myślą stworzyłam dla Ciebie kolekcję strojów do treningu Magdalena DanceWear. 20%

rabatu za zapisanie się na newsletter